Lastikli Halı Örtüsü Nedir ?

Lastikli Halı Örtüsü Nedir ?

Yazar: Okunma Sayısı: 4596 Yayın Tarihi: 21 Nov 2017 Yorum 0

3d halı örtüsü modelleri içerisinden en fazla lastikli halı örtüleri tercih edilmektedir. Halının üzerine pratik bir şekilde uygulama sağlayan lastikli halı örtüsü, istenildiği zaman çıkarılıp yeniden takılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde kolayca yıkanabilen ve yeniden takılabilen lastikli halı örtüsü, halıları her türlü kirden korur.

Devamı..!

Neden Halı Örtüsü Kullanılmalıdır ?

Neden Halı Örtüsü Kullanılmalıdır ?

Yazar: CANEL HALI ÖRTÜSÜ Okunma Sayısı: 2015 Yayın Tarihi: 20 Nov 2017 Yorum 0

Özellikle evlerinde küçük çocukları olan aileler, halı örtüsü ile hem halılarını hem de çocuklarını korumaktadır. Bu anlamda baskılı halı örtüsü de çok fazla tercih edilmektedir. Zahmetsiz bir temizleme özelliği olan halı örtüleri, çok kullanışlıdır.

Devamı..!

Halı Örtüsü Halıya Nasıl Takılır?

Halı Örtüsü Halıya Nasıl Takılır?

Yazar: CANEL HALI ÖRTÜSÜ Okunma Sayısı: 3421 Yayın Tarihi: 16 Nov 2017 Yorum 0

Hem lastikli hem de fermuarlı modeli olan halı örtüsü, halının ölçüsüne uygun olarak alınır. Bu sayede direkt olarak halıya takılabilen hal örtüsü, ekstra bir işlem gerektirmez. Bunun yanında 3d halı örtüsü de modeller arasında en çok tercih edilendir. Gerçek bir halı görüntüsü sunan 3d modeller, eve ayrı bir hareketlilik katar.

Devamı..!

Halı Örtüsü Çeşitleri Nelerdir?

Halı Örtüsü Çeşitleri Nelerdir?

Yazar: CANEL HALI ÖRTÜSÜ Okunma Sayısı: 2070 Yayın Tarihi: 16 Nov 2017 Yorum 0

Uzun yıllar hem halıların zarar görmeden ilk alındığı gibi kalmasına olanak sağlayan hem de görsel açıdan harika bir estetik görsel sunan birbirinden farklı halı örtüsü çeşitleri, kişisel tercihlere göre satın alınabilmektedir. Evlere hoş bir izlenim getiren bu halı örtü çeşitleri, ayrıca halıların yıkanmasına ve temizlenmesine gerek olmadan kullanım imkanı sağlamaktadır.

Devamı..!

Halı Örtüsü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Halı Örtüsü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yazar: CANEL HALI ÖRTÜSÜ Okunma Sayısı: 3377 Yayın Tarihi: 16 Nov 2017 Yorum 0

Dekoratif özelliği ile dikkat çeken halı örtüsü aynı zamanda evlerde kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Hijyenik bir yapıya sahip olan baskılı halı örtüsü evlerin havasını adeta değiştirmektedir. Çok yaygın olarak satışı bulunan halı örtülerini alırken doğru kumaşın tercih edilmesi çok önemlidir.

Devamı..!

3D Halı Örtüsü Nedir?

3D Halı Örtüsü Nedir?

Yazar: CANEL HALI ÖRTÜSÜ Okunma Sayısı: 1002 Yayın Tarihi: 16 Nov 2017 Yorum 0

Farklı birçok amaç için kullanılmakta olan halı örtüsü modelleri, halıların ciddi anlamda korumasını sağlayan çok kullanışlı ürünlerdir. Halılar evcil hayvanlardan, evdeki tozdan ya da kaza ile dökülen çay – kahve gibi etkenler ile çabuk kirlenir.

Devamı..!

1 den 6 e 6 (1 sayfa) ürün gösteriliyor